• RU
 • UA
 • Калькулятор

  Вікна Rehau

  Хоч сьогодні вікна-ПВХ – скоріше норма, ніж щось незвичайне, і вибір фірм і форм вікон дуже великий, металопластикові вікна REHAU здатні дивувати довгі роки. Звичайно, в першу чергу, горезвісним якістю профілю Рехау. Тому не дивуйтеся, якщо експерти компанії Вікна-Gold впевнено запропонують вам металопластикові вікна Рехау – одну з найбільш продаваних позицій.

   Пластикові вікна Rehau – неперевершена класика

  Німецькі металопластикові вікна Рехау з’явилися більше 50 років тому. Стрімкий розвиток бренду дозволило Rehau стати лідером ринку, інвестувати значні кошти в нові розробки, врахувати в виробничому процесі сучасні стандарти. Так з’явилися класичні профільні системи ідеальної збірки, в якості яких неможливо сумніватися.

  Успіх бренду Rehau став сигналом для інших виробників вікон. Пластикові вікна rehau так довго не втрачають популярності, що успіх породив чимало нових фірм. Однак якість у наслідувачів завжди нижче. Як і класика, перевірена і відточена часом, Рехау-вікна вседа в моді.

  Чому варто купити вікна Rehau?

  Найбільшим попитом користуються вікна з ПВХ-профілю Rehau з наступних причин:

  • многокамерное будова профілів забезпечує високу тепло- і шумоізоляцію;

  • надійне і точне кріплення фурнітури гарантує комфортне відкривання-закривання і довгу службу вікон;

  • ПВХ-профіль Рехау – екологічно нешкідливий матеріал, що підтверджено гігієнічними сертифікатами;

  • вікна Рехау надійні і довговічні, зручні в експлуатації, потребують мінімального догляду;

  • різноманітність форм вікон, їх колірних рішень, конструкцій дозволяє втілити будь-яку дизайнерську ідею.

  Споглядати світ через вікна Рехау – значить отримувати не тільки естетичне задоволення. Ціни на профіль – бюджетні для будь-якої категорії клієнтів. Ідеальне поєднання ціни та якості – це фактор, який в першу чергу важливий споживачам. Наші ціни на Рехау-вікна самі конкурентні. При цьому зауважте, що вікна rehau ціни мають майже такі ж, як і ціни на вікна маловідомих китайських і українських виробників. Тому подумайте, чи варто жертвувати якістю заради мізерної економії.

   

  Менеджери компанії Вікна-Gold підберуть для вас профіль Рехау, оптимально відповідає вашим вимогам. Професійна установка дозволить вам насолоджуватися вікнами довгі роки і щодня переконуватися в правильності вибору вікон марки Rehau.

   

  Чому нам варто довіряти?

  Узагальнюючи і аналізуючи відгуки про встановлення металопластикових вікон нашими фахівцями, ми можемо констатувати факти:

  • кожен виконане замовлення - це ще один плюс до репутації компанії

  • наші клієнти рекомендують замовити металопластикові вікна у нас своїм знайомим, тому що вони повністю задоволені якістю продукту і послуг;

  • бажання замовника отримати нове вікно за три дні є об'єктивною реальністю.

  Оцінити
  [Total: 0   Average: 0/5]

  Комментарі

  Добавить

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

 • Звернувся в цю фірму за рекомендацією друзів сім’ї. В цілому, дуже задоволений співпрацею Терміни підганяли, тому що хотілося встигнути все перед Великоднем. Майстри швидко впоралися, в 10 привезли (2 вікна) в 14 вже виїхали. Сильно не пилілі, вікна поставили рівно, мені все подобається. Перед тим як замовити у них, порівнював ціни у інших популярних фірм. Деякі пропонували дешевше трохи. В цілому, приблизно виходило однаково, подекуди дорожче. (Ставив Рехау 70, з 3-м склопакетом, з аргоном). Але так як майстер вже приїжджав на виміри і за рекомендацією, вирішили таки замовити у цих хлопців. Майстри ввічливі, енергійні, товариські. Знають свою справу. Вікна ставили без перекурів 🙂 Не знаю що ще додати. Замовляйте, залишитеся задоволені :). Приїхали, заміряли, в той же день все прорахували і вислали кошторис. Через день зустрілися, я вніс передоплату і на 6-й день вже привезли вікна.

 • Кваліфікований менеджер компанії OknaGold допоможе вам розрахувати вартість вікон, а також підібрати необхідні комплектуючі – протимоскітні сітки, підвіконня, жалюзі та інше.

  • Приїдемо
  • Заміряємо
  • Поставимо

  Зв'язатися з нами