Виробництво вікон, незалежно пластикових або дерев’яних, це досить складний багаторівневий технологічний процес. Звичайно ж, сучаснівікна ПВХ або дерев’яні вікна в основному виробляються на інноваційному автоматизованому обладнанні. Але які ж етапи виробництва вікон? На цей питання ми і спробуємо сьогодні відповісти.
Проектування, яке здійснюється за допомогою спеціальної програми, яка задає розміри і основні параметри віконних виробів.
Розкрій і армування профілю
Фрезерування
Сварка віконних рам і стулок
Установка фурнітури
Установка склопакетів
Контроль якості готової продукції. Багато компаній проводять краш-тести, перевіряючи тим самим міцність і надійність своєї продукції
Алюмінієві вікна – впевнено набирають свою популярність, особливо їх люблять дизайнери. Завдяки тому, що такі вікна бувають будь-яких форм, розмірів і конфігурацій, їх можна відмінно вписати в складні архітектурні проекти.
Процес роботи над створенням алюмінієвих вікон істотно відрізняється і має свої специфічні особливості. В першу чергу необхідно спеціалізоване обладнання та кваліфікований персонал.
із застосуванням прес-екструдера – для «холодних вікон»
із застосуванням прес-екструдера з двома насадками, для внутрішньої і для зовнішньої частини профілю – для «теплих вікон»
Узагальнюючи і аналізуючи відгуки про встановлення металопластикових вікон нашими фахівцями, ми можемо констатувати факти:
кожен виконане замовлення - це ще один плюс до репутації компанії
наші клієнти рекомендують замовити металопластикові вікна у нас своїм знайомим, тому що вони повністю задоволені якістю продукту і послуг;
бажання замовника отримати нове вікно за три дні є об'єктивною реальністю.
Технологія виробництва дерев’яних вікон досить відрізняється від технології пластикових вікон, вимагає спеціалізованого деревообробного обладнання. Виготовлення дерев’яних вікон ділять на кілька етапів:
Висушування деревини-є обов’язковим етапом і дозволяє уникнути такої неприємності, як розтріскування деревини
Виготовлення ламелей (шпон) – вже висушена деревина в кілька етапів, підлягає розпилюванні на ламелі, шліфується і ріжеться на відрізки необхідної довжини.
Зрощування-склеювання бруса – за допомогою цієї технології виготовляється клеєний брус – є основою для виготовлення дерев’яних вікон.
Обробка бруса – складний процес, який проходить на спеціальному обладнанні.
Виготовлення віконної конструкції.
Обробка конструкції включає в себе масу етапів таких як: шліфування, шпаклівка, просочення, грунтовка, фарбування, які згодом захищають конструкцію від зовнішніх впливів.
Заключний етап включає в себе такі роботи як установка фурнітури, ущільнювачів, установка склопакетів. Залишається тільки змонтувати його у віконний отвір і ваше вікно буде радувати вас довгі роки.
З вище перерахованого, можна відзначити, що процес виготовлення дерев’яних вікон дуже ємний і складний, численна кількість етапів обробки робить його досить дорогим, скажімо, в порівнянні з виготовленням пластикових вікон, але вигляд дерев’яних вікон не може залишити байдужим, адже вони створені для справжніх цінителів єства.
Автор: Тетяна Осадчук
Кваліфікований менеджер компанії OknaGold допоможе вам розрахувати вартість вікон, а також підібрати необхідні комплектуючі – протимоскітні сітки, підвіконня, жалюзі та інше.
Комментарі